Elbląg: Przedszkolaki spotkały się z Mikołajem

Elbląg: Przedszkolaki spotkały się z Mikołajem
Fot. Adminstrator

W  piątek w Hali Sportowo – Widowiskowej odbyło się spotkanie mikołajkowe Prezydenta z dziećmi z elbląskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych działających przy szkołach podstawowych. Nie mogło oczywiście zabraknąć również Mikołaja i prezentów. W zabawie uczestniczyło ponad 1150 dzieci.

 – Witam Was bardzo serdecznie. Przywiozłem do Was Świętego Mikołaja, który ma dla Was prezenty i słodkie niespodzianki. Wszystkim życzę udanej zabawy – mówił  Prezydent Witold Wróblewski.

Oprócz spotkania ze Św. Mikołajem na dzieci czekało jeszcze wiele innych atrakcji. Były tańce i zabawy z bajkowymi animatorami. Nie mogło oczywiście zabraknąć prezentów. Każda placówka otrzymała zestawy zabawek i pomocy dydaktycznych.

W czasie trwania imprezy opiekę nad dziećmi sprawowali opiekunowie placówek, wolontariusze, młodzież szkół ponadgimnazjalnych, a także studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Aby zapewnić bezpieczeństwo bawiącym się dzieciom, w hali został zorganizowany punkt ratownictwa medycznego, w obrębie obiektu zostały zwiększone patrole zarówno Policji jak i Straży Miejskiej. Nad bezpieczeństwem czuwała również Straż Pożarna.

  UM Elbląg Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 17129 

Print Friendly, PDF & Email