Elbląg: Muzyka marzeń i wrażeń na MSA

Elbląg: Muzyka marzeń i wrażeń na MSA

Ania Broda jest wokalistką o niezwykłym, wyrazistym głosie, która posługuje się techniką śpiewu “białego”. Jest także mistrzynią gry na cymbałach wileńskich, autorką tekstów, kompozytorką i aranżerką. Artystka wystąpi podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Spotkań Artystycznych.

W czwartek, 23 listopada o godzinie 19.00 w Dużej Sali Kina „Światowid” wystąpi Ania Broda & Maciek Pruchniewicz, którzy wraz z Kubą Sojką, grającym na perkusji, przedstawią projekt muzyczny „Nova Energia”.

– Głos, cymbały, loopery, dzwonki pentatoniczne, gitara akustyczna i elektryczna oraz niezwykle transowe piosenki, zderzenie folku i etno oraz rockowego groove’u – to wszystko czeka na nas w tym wyjątkowym spotkaniu z muzykami – zapowiada Teresa Miłoszewska z Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. –  Ania Broda jest artystką nietuzinkową o niezwykłym, mocnym głosie, którego głębokim brzmieniem świetnie się bawi. Tworzy bardzo różnorodną w formie, nieprzewidywalną w stylu, absolutnie unikalną muzykę marzeń i wrażeń.

W jednej z edycji „Mam Talent” zaśpiewała piosenkę „Jak wygląda wiatr”. Jurorzy i publiczność byli pod wielkim wrażeniem, a Agnieszka Chylińska powiedziała: „Ania Broda jest świetna”.

Już niebawem Ania Broda na żywo w Elblągu – wystąpi 23 listopada o godzinie 19:00 w ramach 11. Międzynarodowych Spotkań Artystycznych, które organizują CSE „Światowid” i Stowarzyszenie Kulturalne „Viva Art” .

– Bilety kosztują niewiele, zaledwie 10 złotych od osoby, bo to projekt społeczny – dodaje Teresa Miłoszewska. –  Serdecznie zapraszamy, bo artystka jest na polskim rynku muzycznym niezwykle oryginalna i niepowtarzalna.

Międzynarodowe Spotkania Artystyczne zrealizowano przy współudziale finansowym Samorządu Województwa Warmińsko–Mazurskiego i Samorządu Miasta Elbląga.

„Razem z Tobą” jest patronem medialnym tego wydarzenia.

  CSE ”Światowid” Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 16845