Elbląg: Mieszkańcy ”Niezapominajki” w muzycznym stylu

Elbląg: Mieszkańcy ”Niezapominajki” w muzycznym stylu
Fot. Adminstrator

Dziś, we wtorek 6 czerwca, o godz. 18.00 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” odbędzie się wernisaż fotografii Krzysztofa Koseckiego. Wystawa zatytułowana jest „Carpe diem vol.2” .

„Carpe diem vol.2” to piąta autorska wystawa, której głównymi bohaterami są mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej „Niezapominajka” wraz z opiekunami. Tym razem tematem przewodnim są różne style muzyczne – od hip–hopu, przez disco, po klimaty jazzowe.

– Sesje zdjęciowe trwały około 4 miesięcy, zwieńczeniem prac było wydanie kalendarza w lutym 2017 r., a planem zdjęciowym była m.in. elbląska Krypta  – mówi autor zdjęć Krzysztof Kosecki. – Cieszę się, że nikogo nie musiałem namawiać do uczestniczenia w sesjach zdjęciowych, wszyscy byli bardzo chętni do współpracy.

Na wystawie prezentowane są zarówno zdjęcia publikowane w kalendarzu, jak również takie, które pierwszy raz ujrzały światło dzienne. Wystawę można obejrzeć na holach I i II piętra CSE „Światowid” w Elblągu. Czynna będzie do 20 czerwca.

  CSE ”Światowid” Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 15935 

Print Friendly, PDF & Email