Poznań: Ruszyły zapisy do Trenera Senioralnego

Poznań: Ruszyły zapisy do Trenera Senioralnego
Fot. Anna Shvets/pexels.com

Ruszyły zapisy do jesiennej edycji programu Trener Senioralny. To cykl bezpłatnych zajęć ruchowych dla osób, które ukończyły 60 lat. W ofercie są m.in: gimnastyka, joga, ćwiczenia ruchowe w wodzie, zumba, zajęcia wspomagające pracę kręgosłupa oraz nordic walking.

W programie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które na stałe mieszkają w Poznaniu. Pierwszeństwo w rekrutacji mają seniorki i seniorzy, którzy nie uczestniczyli w zajęciach w poprzednim semestrze.

Na każde zajęcia obowiązuje osobna rekrutacja. Nabory do poszczególnych grup ruszają w dniu wyznaczonym przez organizatora – nie ma możliwości zapisania się wcześniej.

Harmonogram zapisów:

Pływalnia Cityzen (ul. Droga Dębińska 10c)

Osoby nieuczestniczące dotychczas w zajęciach: zapisy 21-27 sierpnia, uczestnicy edycji wiosennej w zależności od dostępnych miejsc: od 28 sierpnia. Wyłącznie telefonicznie w godzinach pracy obiektu (od godz. 5.45), tel. 725 355 310, 725 355 311, 725 355 312.

Harmonogram zajęć i szczegółowe informacje na stronie Centrum Inicjatyw Senioralnych.

Pływalnia Miejska Atlantis (os. Stefana Batorego 101)

Osoby nieuczestniczące dotychczas w zajęciach mogą się zapisywać od 28 sierpnia do 1 września, uczestnicy edycji wiosennej w zależności od dostępnych miejsc: 4-8 września. Zapisy osobiście w kasie pływalni od godz. 8.00. Termin rozpoczęcia zajęć: 11 września

Harmonogram zajęć i szczegółowe informacje na stronie CIS.

Pływalnia Uniwersytecka UAM (ul. Zagajnikowa 9)

Osoby nieuczestniczące dotychczas w zajęciach: zapisy 17-20 sierpnia, uczestnicy edycji wiosennej w zależności od dostępnych miejsc: od 21 sierpnia. Zapisy tylko SMS-owo: tel. 606 813 909. Termin rozpoczęcia zajęć: 6 września.

Harmonogram i szczegółowe informacje na stronie CIS.

Pływalnia Miejska Rataje (os. Piastowskie 55a)

Osoby nieuczestniczące dotychczas w zajęciach: 24-27 sierpnia, uczestnicy edycji wiosennej w zależności od dostępnych miejsc: 28-30 sierpnia. Zapisy osobiście w kasie pływalni, termin rozpoczęcia zajęć: 11 września.

Harmonogram zajęć i szczegółowe informacje na stronie CIS.

Pływalnia Miejska Winogrady (os. Zwycięstwa 124)

Osoby nieuczestniczące dotychczas w zajęciach: 28 sierpnia-3 września, uczestnicy w edycji wiosennej w zależności od dostępnych miejsc: od 4 września. Zapisy osobiście w kasie pływalni w godzinach pracy obiektu, termin rozpoczęcia zajęć: 11 września.

Harmonogram zajęć i szczegółowe informacje na stronie CIS.

Projekt Trener Senioralny finansowany jest w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego i realizowany przez Fundację na rzecz Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego.

CIS/AW
Print Friendly, PDF & Email