Olsztyn: Wystawa „W ramach witryn: Okno na Ukiel”

Olsztyn: Wystawa „W ramach witryn: Okno na Ukiel”
Mat. prasowe

Na wernisaż zbiorowej wystawy fotograficznej pt. „W ramach witryn: Okno na Ukiel” zaprasza Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Fotograficzne BLUR.

Autorzy prac opowiedzą o nich nietypowo, bo perypatetycznie – na wspólnym z widzami spacerze nowym szlakiem turystycznym. Zobaczymy zdjęcia kilkudziesięciu autorów, którzy zgłosili swoje fotografie w otwartym konkursie. Tematem jest piękno regionu Warmii i Mazur.

Po wernisażu prace będą prezentowane w trzydziestu fotograficznych witrynach na olsztyńskiej starówce. Lokalizacje będzie można poznać w trakcie fotograficznego spaceru trasą „W ramach witryn: Okno na Warmię i Mazury”, który ruszy z Placu Konsulatu Polskiego o godz. 15.00. Trasa poprowadzi przez 30 lokali partnerskich, w większości których dostępne będą bezpłatne kolekcjonerskie karty pocztowe z reprodukcjami fotografii.

Organizatorem wydarzenia jest Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Fotograficzne BLUR w Olsztynie. Współorganizatorami są Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajobrazowe, Oddział Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, grupa instagramerska Pstryk z Olsztyna oraz Fotograficzna Mapa Warmii.

Wernisaż wystawy „W ramach witryn: Okno na Ukiel” odbędzie się 15 października o godz. 10.00 na tarasie widokowym CR-S „Ukiel” w Olsztynie (ul. Kapitańska 23).

Print Friendly, PDF & Email