Liga miłośników siatkówki. Zapisy do 2 października

Liga miłośników siatkówki. Zapisy do 2 października
Fot. MOSiR

Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie 17. sezonu Elbląskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. To doskonała okazja dla wszystkich pasjonatów siatkówki, niezależnie od poziomu zaawansowania, aby wziąć udział w tej ekscytującej rywalizacji. Zapisy trwają do 2 października.

Siatkówka to jedna z najbardziej lubianych dyscyplin, które uprawiają mieszkańcy Elbląga. Świadczy o tym fakt, że zbliża się już 17. edycja rozgrywek organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.

Jak co roku miejscem spotkań miłośników siatkówki będzie Hala Sportowo-Widowiskowa zlokalizowana przy Al. Grunwaldzkiej 135.

Mecze rozgrywane są w poniedziałki oraz środy o 20:00 i prowadzone są przez licencjonowanych sędziów. Każdy mecz rozgrywany jest do 3 zakończonych setów, a liczba zdobytych punktów odpowiada liczbie zdobytych setów.

System gry oparty jest na rundzie zasadniczej, po której najlepsze zespoły mierzą się ze sobą w fazie pucharowej. Trzy pierwsze zespoły rozgrywek wyłonione zostaną po turnieju finałowym. Dla najlepszych zespołów oraz zawodników organizatorzy przygotowali puchary, medale oraz atrakcyjne nagrody.

  • Zgłoszenia do rozgrywek odbywają się elektronicznie poprzez formularz Google.
  • W następnej kolejności należy wypełnić i wysłać dokument potwierdzający uczestnictwo oraz dołączyć dowód wpłaty wpisowego (480 zł).
  • Wszystkie dokumenty znajdują się na stronie mosir.elblag.eu.
  • Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 2 października (poniedziałek).
Sponsorem Siatkarskiej Ligi Amatorów jest Studio Łazienkowe Awangarda.
MOSiR
Print Friendly, PDF & Email