Elbląg: Ważna informacja dla pacjentów szpitala wojewódzkiego

Elbląg: Ważna informacja dla pacjentów szpitala wojewódzkiego
Fot. Adminstrator

W związku z przebudową Szpitalnego Oddziału Ratunkowego z dniem 4 października 2017 r. ( środa) zmienia się organizacja ruchu na terenie Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Szpitalny Oddział Ratunkowy przeniesiony zostaje do nowej tymczasowej lokalizacji na parterze szpitala vis a vis Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej ( pomieszczenia starego Bloku Operacyjnego).

Od 4.10.2017r. dojście do: Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej (dla dorosłych i dzieci), Obszaru Konsultacyjnego Chirurgicznego – wyłącznie od strony wejścia głównego do szpitala (od. ul. Królewieckiej).

Rejestracja do w/w – w głównej Izbie Przyjęć. 

Dziecięca Izba Przyjęć – bez zmian – osobne wejście od strony podjazdu dla karetek.

Położnicza Izba Przyjęć – przeniesiona na I piętro, przy Oddziale Ginekologiczno–Położniczym – dojście od strony wejścia głównego do szpitala (od. ul. Królewieckiej).

Przewozy sanitarne i karetki:

– Karetki transportujące pacjentów do obszaru resuscytacyjnego, Wstępnej Intensywnej Terapii i obszaru obserwacyjnego SOR – dojazd od strony podjazdu dla karetek.

– Przewozy sanitarne oraz karetki transportujące pacjentów do: obszaru konsultacyjnego i zachowawczego SOR, do porodów, do Izby Przyjęć ( przyjęcia do szpitala) – dojazd od strony Pracowni TK i Pracowni Endoskopii Gastroenterologicznej – poziom –1.

Dodatkowo informujemy, że w dniach 2–3 października 2017 r. (poniedziałek– wtorek) mogą nastąpić przejściowe utrudnienia w bieżącym funkcjonowaniu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. W tych dniach planowane jest przenoszenie części oddziału do nowej tymczasowej lokalizacji.

W celu uniknięcia ewentualnych niedogodności prosimy o korzystanie w dniach 2–3 października 2017r. z usług świadczonych przez Szpital Miejski św. Jana Pawła II przy ul. Komeńskiego 35 i ul. Żeromskiego 22.

Fot.: www.elblag.eu

  Anna Kowalska Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 16538 

Print Friendly, PDF & Email