Zdrowie: Muzycznie o suplementach

Zdrowie: Muzycznie o suplementach
Fot. Adminstrator

Gdy idziesz do apteki, rób zakupy bez podniety. Suplementy to nie leki, to uzupełnienie diety – śpiewa Gisu, nakłaniając do rozwagi i troski o zdrowie.

Znany internautom Gisu, czyli dyrektor Głównego Inspektoratu Sanitarnego Marek Posobkiewicz, po raz kolejny chwycił za mikrofon. Do tej pory śpiewał m.in. o dopalaczach, szczepieniach i dawstwie organów. Teraz przestrzega przed zgubnymi skutkami przyjmowania produktów uzupełniających dietę.

Słuchaj, suplementy diety bierz tylko, gdy potrzebujesz. Gdy je wcinasz bez kontroli, zdrowie też często rujnujesz – śpiewa Gisu.

Ostrzeżenia przed nadmiernym spożywaniem suplementów są jak najbardziej na miejscu. Polacy często kupują dostępne bez recepty specyfiki, które mają polepszyć stan zdrowia i wygląd. Jednak w wielu przypadkach suplementy nie pomogą, a wręcz mogą zaszkodzić. Przed zakupem warto poprosić o radę specjalistę, dlatego Gisu ostrzega: Zdrowie, życie – to nie żarty. Chcesz uniknąć przykrych zdarzeń, nic sam sobie nie ordynuj, lecz skonsultuj się z lekarzem.

https://www.youtube.com/watch?v=9F0jOTu2Z44

  MSz Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 15995 

Print Friendly, PDF & Email