Sport: Sebastian Luty i Bartosz Ostałowski na Warsaw Moto Show

Sport: Sebastian Luty i Bartosz Ostałowski na Warsaw Moto Show

III edycja Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych Warsaw Moto Show odbędzie się już w najbliższy weekend (27–29.10). Atrakcyjne strefy specjalne, wyjątkowe premiery super samochodów oraz znakomici goście – na terenie Centrum Targowo–Kongresowego Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie nieopodal Warszawy każdy pasjonat motoryzacji znajdzie coś dla siebie. Wśród gości nie zabraknie ambasadorów Avalon Extreme, Sebastiana Lutego i Bartosza Ostałowskiego.

Warsaw Moto Show to impreza, której nie może przegapić żaden fan motoryzacji. Harmonogram wydarzenia obfituje w szereg atrakcji. Już pierwszego dnia odbędą się premiery m.in. Volkswagena T–Roc, Infinity Q50, Lexusa LS czy Audi A8. Ponadto, publiczność będzie mieć wyjątkową okazję, aby spotkać gwiazdy motorsportu. Wydarzenie swoją obecnością uświetnią m.in. Nicolas Hamilton, kierowca wyścigowy, a zarazem młodszy brat Lewisa, trzykrotnego mistrza świata w Formule 1, Jutta Kleinschmidt, która jako pierwsza kobieta wygrała Rajd Dakar oraz Rafał Sonik, polski triumfator tego morderczego wyścigu z 2015 r.

Wśród gości specjalnych Warsaw Moto Show znaleźli się także Sebastian Luty oraz Bartosz Ostałowski. Sebastian jest jedynym sparaliżowanym w 95% kierowcą rajdowym. Za pomocą dwóch dżojstików, prowadzi swoją 390–konną „Bestię”. Bartek jest natomiast drifterem, posiada międzynarodową licencję FIA, gościł m.in. w The Grand Tour. Nie potrzebuje rąk, aby doskonale radzić sobie za „kółkiem”. Swojego „Bandziora” prowadzi lewą stopą. Wyjątkowych sportowców będzie można spotkać na dedykowanym stoisku Avalon Extreme. Co więcej, w niedzielę o godz. 15:00 wspólnie zaproszą publiczność do swojego ekstremalnego świata podczas wykładu „Aktywni niepełnosprawni”.

– Warsaw Moto Show to obowiązkowa impreza w kalendarzu każdego motofana. Cieszymy się, że możemy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Avalon Extreme aktywnie działa w świecie motoryzacji, a my jesteśmy żywym przykładem, że jest to sport dla wszystkich – powiedział Sebastian Luty.

– Motoryzacja to moja największa pasja. Drift nakręca mnie do działania. Podczas najbliższej edycji będziemy chcieli przede wszystkim zaprosić wszystkich do naszego świata motorsportu. Jest to jedna z najlepszych okazji do nieformalnych spotkań w bardzo przyjaznej atmosferze – dodał Bartosz Ostałowski.

Warsaw Moto Show rozpocznie się w piątek, 27 października i potrwa do niedzieli. Wydarzenie ponownie zagości do Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

  Bartosz Sosnówka Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 16760