Sport: Chcą zagrać w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Potrzebują 10 tys. złotych.

Sport: Chcą zagrać w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Potrzebują 10 tys. złotych.
Fot. Adminstrator

Klub Sportowy MKSN Mazowsze Warszawa istnieje od 2002 roku. Jego siatkarze w minionym sezonie na parkietach wywalczyli Mistrzostwo Polski. Daje ono prawo do reprezentowania naszego kraju w rozgrywkach Ligi Mistrzów Niesłyszących. Na ten cel potrzeba 10 tys. złotych.

W Lidze Mistrzów już grali. Rok temu jako pierwszy Polski klub w historii byli blisko medalu, zajmując czwarte miejsce. W tym roku w Turcji chcą powalczyć o medal. By móc tam pojechać muszą jednak zebrać 10 tysięcy złotych. Siatkarze rozpoczęli więc zbiórkę na stronie zrzutka.pl. Mile widziane są chocby najmniejsze wpłaty. Można ich dokonać TUTAJ.

– Jesteśmy drużyną składającą się z osób niesłyszących. Mamy swój mały świat, swoją pasję – piłkę siatkową, której jesteśmy w stanie poświęcić bardzo wiele – czytamy na stronie zbiórki. – Jesteśmy bardzo pracowici, cierpliwi w dążeniu do celu i sami wkładamy własne środki finansowe, by rozwijać się i z czasem osiągać wyznaczone, wspólne cele.

Siatkarze obecnie trenują w trudnych warunkach. Hala treningowa jest mała i ma stosunkowo niski dach. Mimo tych przeciwności nie składają broni i dzielnie walczą z różnymi przeciwnościami. By zespół mógł się rozwijać i zbierać doświadczenie na arenie międzynarodowej potrzebuje finansowego wsparcia. Dla tych, którzy zdecydują się wesprzeć zbiórkę, klub przygotował drobne upominki:

Od 50 zł – fotografia z LM z podpisami wszystkich zawodników i sztabu szkoleniowego.

Od 150 zł – fotografia z LM z podpisami wszystkich zawodników i sztabu szkoleniowego + oryginalny szalik klubowy MKSN Mazowsze Warszawa.

Od 500 zł – fotografia z LM z podpisami wszystkich zawodników i sztabu szkoleniowego + oryginalny szalik klubowy MKSN Mazowsze Warszawa + nowa, oryginalna koszulka meczowa klubu.

Od 2.000 zł – fotografia z LM z podpisami wszystkich zawodników i sztabu szkoleniowego + oryginalny szalik klubowy MKSN Mazowsze Warszawa + nowa, oryginalna koszulka meczowa klubu + zapewnienie ścisłej, indywidualnie dopracowanej współpracy z klubem na kilka lat.

Tegoroczne zawody Ligi Mistrzów Niesłyszących odbędą się w dniach 7–10 listopada w Stambule. Wystąpią tam najlepsze klubowe drużyny na świecie.

Fot.  Facebook (MKSN Mazowsze Warszawa Piłka Siatkowa Mężczyzn)

  MM Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 18500 

Print Friendly, PDF & Email