Społeczeństwo: Wyjątkowy odcinek programu „Pozytywka SuperMagazyn”

Społeczeństwo: Wyjątkowy odcinek programu „Pozytywka SuperMagazyn”

Już dziś o 18:30 na antenie Super Polsatu będzie miał premierę wyjątkowy odcinek programu „Pozytywka SuperMagazyn”. Prowadząca Alżbeta Leńska poruszy w nim temat związków partnerskich osób niepełnosprawnych, ich wzajemnych relacji, miłości i seksu.

W tym odcinku poznamy dwie poruszające historie bohaterów z pierwszego sezonu programu "SuperLudzie". Sylwia Gajewska to piękna, młoda dziewczyna, zajmująca się modelingiem. Mimo że od dziecka choruje na artrogrypozę (wrodzoną sztywność stawów) i ma dysfunkcję rąk, postanowiła rozwijać swoją pasję i w 2014 roku założyła pierwszą w Polsce agencję dla niepełnosprawnych modelek i modeli. Dzięki temu może rozwijać swoje umiejętności oraz pomagać innym niepełnosprawnym w spełnianiu marzeń. Sylwia znalazła zdrowego partnera po jednym z programów telewizyjnych i jest w 5 miesiącu ciąży.

Drugi bohater – Łukasz Krasoń – jest mówcą motywacyjnym i pierwszym niepełnosprawnym trenerem rozwoju osobistego w Polsce. Z powodu zaniku mięśni od siódmego roku życia porusza się na wózku inwalidzkim. Jednak mimo ogromnych trudności spowodowanych chorobą, nie poddaje się i swoją postawą motywuje innych do działania oraz czerpania z życia pełnymi garściami, o czym opowiada podczas swoich wykładów. Łukasz również ma zdrową partnerkę i wkrótce zostanie szczęśliwym ojcem.

Historie tych dwóch par poznamy już dziś o godz. 18:30 w programie „Pozytywka SuperMagazyn” na antenie SuperPolsat.

Fot. nadesłana

  Informacja nadesłana Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 19106 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.