Sanepid prosi o kontakt osoby, które podróżowały autobusem na trasie Jelenia Góra – Szklarska Poręba

Sanepid prosi o kontakt osoby, które podróżowały autobusem na trasie Jelenia Góra – Szklarska Poręba

Jeleniogórski sanepid prosi o kontakt osoby, które w dniach 9-13 marca podróżowały autobusem PKS Tour Jelenia Góra na trasie Jelenia Góra – Szklarska-Poręba. U kierowcy tego autobusu wykryto zakażenie koronawirusem.

Komunikat z prośbą o kontakt skierowany do pasażerów autobusu PKS Tour Jelenia Góra opublikowano na stronie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jeleniej Górze. Chodzi o kursy na trasie Jelenia Góra – Szklarska-Poręba (godz. 13:15, 16:30 i 18:45) oraz na trasie Szklarska Poręba – Jelenia Góra ( godz. 15:40, 18:25 i 21) w dniach 9-13 marca.

O tym, że zakażenie koronawiursem wykryto u kierowcy PKS Tour Jelenia Góra poinformował też w piątek w nagraniu opublikowanym na profilu portalu społecznościowego prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużnika. Prezydent zaapelował do osób, które jechały wskazanym autobusem o kontakt z sanepidem.

Z kolei PKS Tour Jelenia Góra w wydanym w piątek komunikacie poinformował, że od piątku „w związku z obecną sytuacją” regularna komunikacja prowadzona przez tego przewoźnika zostaje zawieszona do odwołania. (PAP)

Piotr Doczekalski (PAP)
Fot. Pixabay

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.