Międzynarodowe Spotkania Artystyczne. ”Pierwsza odsłona” - wystawa fotografii w ubiegłowiecznym kostiumie

Międzynarodowe Spotkania Artystyczne. ”Pierwsza odsłona” - wystawa fotografii w ubiegłowiecznym kostiumie

”Pierwsza odsłona” to tytuł wystawy, którą będzie można oglądać w ramach Międzynarodowych Spotkań Artystycznych. Autorem wszystkich prac jest Mieczysław Jaworski a jego modelami uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Elblągu. Otwarcie wystawy nastąpi 18 listopada, o godz. 17.00, w CSE „Światowid”.

Autor na zdjęciach uchwycił uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Elblągu przy ul. Saperów ale nie w sytuacjach codziennych. Na fotografiach widzimy postacie ”zaaranżowane”, jakby przeniesione z XIX. i początków XX. wieku,a prze to bardziej ciekawe, intrygujące.

Mieczysław Jaworski jest elblążaninem. Ukończył Wydział Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego. Fotografią zainteresował się już w trakcie studiów; profesjonalną zajmuje się od kilku lat.
Zawodowo związany z agencja reklamową i Telewizją Elbląską. Wystawę „Pierwsza odsłona” można oglądać już na stronie www.mjstudio.pl.  CSE Światowid Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 6161