Głosuj na Ryszarda Rynkowskiego i wygrywaj nagrody

Głosuj na  Ryszarda Rynkowskiego i wygrywaj nagrody

Zawód: Piosenkarz
Kategoria: Darczyńca organizacji społecznej
Organizacja zgłaszająca: Fundacja Elbląg
  

GWIAZDY CZYNIĄ DOBRO, MY JE NAGRADZAMY!
Tygodnik Newsweek Polska i Akademia Rozwoju Filantropii ogłasza konkurs Gwiazdy Dobroczynności. Wybierz najbardziej zaangażowane społecznie polskie gwiazdy w pięciu kategoriach:

♦ Zaangażowanie w program społeczny
♦ Twarze kampanii społecznej
♦ Wolontariusz
♦ Darczyńca
♦ Własna działalność społeczna

Wśród głosujących rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody:
5 voucherów 2-osobowych na pobyt w hotelu Hilton

O tym, kto zdobędzie nagrodę główną, zadecydują internauci. Na Ryszarda Rynkowskiego, rodowitego elblążanina i honorowego obywatela tego miasta, głosujemy  od 14 grudnia.

Każdy głos oddany w Konkursie to pomoc potrzebującym – zebrane pieniądze przekazane zostaną na rzecz Funduszu Pozytywka, wspierającego edukację dzieci niepełnosprawnych.

Ryszard Rynkowski pomaga uzdolnionej muzycznie młodzieży z regionu Elbląga

Ryszard Rynkowski pochodzi z Elbląga. Od 10 lat systematycznie współpracuje z Fundacją, funduje stypendia oraz namawia innych do wspierania Fundacji. Artysta przekazał na rzecz Fundacji prawa do jednego ze swoich utworów. Kilka razy w roku występuje na koncertach charytatywnych i imprezach Fundacji, prowadzi licytacje i sam bierze w nich udział. W 2004 roku założył fundusz celowy na rzecz młodzieży uzdolnionej muzycznie.

Przekazał, jako przechodnie trofeum do corocznej licytacji, statuetkę Kryształowego Serca, którą Fundacja nagrodziła go za udzielone wsparcie. Piosenkarz wystąpił w spocie telewizyjnym zachęcającym do przekazania 1% podatku Fundacji Elbląg oraz w koncercie charytatywnym „na rzecz Kasi”,. Wsparcie artysty, który jest także członkiem Rady Sponsorów Fundacji, buduje markę i wiarygodność Fundacji, pomaga zdobyć zaufanie sojuszników i partnerów.

Fundacja Elbląg działa na rzecz rozwoju społeczności i regionu Elbląga. Rozdaje dotacje dla innych, lokalnie działających organizacji społecznych oraz stypendia dla uzdolnionych uczniów i studentów. Fundacja promuje filantropię w środowisku elbląskiego biznesu, wspiera lokalnych twórców literatury: pisarzy, poetów i publicystów i kultywuje przywiązanie do małej ojczyzny poprzez wydawanie książek na temat Elbląga. Fundacja prowadzi studio telewizyjne Eksperymentalna Młodzieżowa Inicjatywa Telewizyjna.

Głosuj na  Ryszarda Rynkowskiego i wygrywaj nagrody:

♦ Oddając głosy przez internet [url]http://www.gwiazdydobroczynnosci.pl/gwiazdy/kandydaci/ryszard-rynkowski,50049,1 [/url]pomagasz dzieciom! (czytaj więcej w regulaminie). (Głos można oddać nawet kilkakrotnie w odtępie 24 godzin.)

♦ Możesz też wysłać sms pod numer 72150* o treści  DOBRO.17
Koszt wysłania jednej wiadomości SMS to 2zł netto czyli 2.44zł brutto.
  ESzC Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 4742