Gdzie zamówić jedzenie na wynos – lista lokali na stronie miejskiej

Gdzie zamówić jedzenie na wynos – lista lokali na stronie miejskiej
Fot. nadesłane

Od środy na stronie internetowej miasta www.elblag.eu (a dziś w formie testowej) pojawi się zakładka JEDZENIE NA WYNOS. Znajduje się tam katalog elbląskich firm przygotowujących posiłki na wynos. Chcesz zamówić obiad, kolację, czy deser? W tym miejscu znajdziesz pełną informację.

Od 24 października wszystkie lokale gastronomiczne mogą sprzedawać posiłki jedynie na wynos. To trudna sytuacja dla branży restauracyjnej, dlatego chcemy im pomóc. Oferujemy naszym gastronomikom miejsce, wspólną listę pod jednym adresem www, gdzie znajdą się najważniejsze informacje o ich ofercie. Każdy mieszkaniec chcący zamawiać jedzenie na wynos, będzie mógł w jednym miejscu otrzymać dane, ułatwiające wybór menu i lokalu.

Jeśli więc jesteś restauratorem, prowadzisz małą gastronomię, bar czy kawiarnię i oferujesz dania na wynos – wpisz się bezpłatnie na listę, która ułatwi mieszkańcom dotarcie do twojej oferty.

Zgłoszenia zawierające: nazwę lokalu, adres e-mail i adres stacjonarny, stronę www, nr telefonu oraz godziny wydawania posiłków – należy przesyłać na adres: gastronomia@elblag.eu   

Lista będzie systematycznie aktualizowana o nowe lokale.

Print Friendly, PDF & Email