Elbląg: Seniorze, przyjdź na jogę

Elbląg: Seniorze, przyjdź na jogę

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza na bezpłatne zajęcia jogi z Barbarą Czerwień. Spotkanie odbędzie się 30 października o godz. 10:00 w CT „Promyk”. Ilość miejsc ograniczona.

– W ramach projektu „Kultura dla seniora – senior dla kultury” zajęcia jogi dla osób po 50. roku życia poprowadzi Barbara Czerwień – mówi Aleksandra Bednarczuk, koordynatorka projektu. – W jodze zakochana jest od sześciu lat, a od niedawna jest certyfikowanym instruktorem Air Jogi.

Prowadząca jest promotorką zdrowego trybu życia, a przede wszystkich ruchu. Jak twierdzi, dzięki świadomej praktyce jogi poprawiamy sylwetkę, kondycję, sprawność, świadomość siebie, pozbywamy się napięcia mięśni, łatwiej radzimy sobie z emocjami, potrafimy oczyszczać nasz umysł z uporczywych myśli.

– Praktyka jogi pomaga mi uporać się ze wszystkimi doświadczeniami w życiu. Daje wolność ciału, pomaga w zachowaniu jasności umysłu i utrzymaniu serca w zdrowiu oraz spokoju – mówi Barbara Czerwień. – Wielu z nas potrzebuje jogi, dziś nawet bardziej niż kiedykolwiek, bo jesteśmy wiecznie zestresowani i przepracowani.

Jogę może praktykować każdy bez względu na wiek, płeć czy wyznanie.

Zajęcia jogi z Barbarą Czerwień odbędą się 30 października o godz. 10:00 w Centrum Tańca „Promyk”. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel.: 55 611 20 59.

Projekt „Kultura dla seniora – Senior dla kultury” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

  Dagmara Behrendt–Nowicka Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 19103