Auto-pomoc on-line

Auto-pomoc on-line

  Firma Autopol-Serwis od 14 lat zajmuje się problemami zmotoryzowanych osób niepełnosprawnych. Z inicjatywy właściciela firmy, Krzysztofa Zalewskiego uruchomione zostały dwa serwisy internetowe.

  Serwis on.autocentrum.pl ukierunkowany jest na problemy techniczne i możliwości adaptacji samochodów dla osób niepełnosprawnych, a także na temat turystyki bez barier. Serwis prawojazdy.com.pl poświęcony jest możliwościom uzyskania prawa jazdy przez osoby niepełnosprawne. Na stronie internetowej funkcjonuje forum, które jest odbiciem problemów, z jakimi spotykają się ON za kierownicą. Prawojazdy.com.pl cieszy się dużą popularnością wśród internautów o czym świadczy do 150 tys. odwiedzin miesięcznie.

  Serwis nawiązał także współpracę z Instytutem Zaawansowanych Technologii Informatycznych „WINIFOR”. Jego efektem będzie możliwość e-learningu w ramach szkolenia na prawo jazdy oraz nieodpłatny dostęp do testów, poprzez internet.
  Inicjatywa Autopolu spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony mediów. Pisały o tym „Gazeta Wyborcza”, „Świat Motoryzacji”, a także „Giełda Samochodowa”.  TF Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 358