3 tygodnie bez internetu! „Dziękujemy” ci Telekomunikacjo...

3 tygodnie bez internetu! „Dziękujemy” ci Telekomunikacjo...

Jak już zapewne nasi czytelnicy zdążyli zauważyć, internetowa strona miesięcznika „Razem z Tobą” od dłuższego czasu nie jest aktualizowana. Pragniemy poinformować Was, drodzy odbiorcy, że brak informacji na niniejszej witrynie spowodowany jest tym, że redakcja oraz cała Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych nie ma dostępu do internetu w nowej siedzibie przy ul. Zw. Jaszczurczego 15.

Sytuacja ta ciągnie się już od 3 tygodni i mimo obietnic naszego dostawcy internetu, firmy Telekomunikacja Polska, końca jej nie widać. Postanowiliśmy więc poinformować Was o całej sprawie oraz najmocniej przeprosić za chwilowy brak artykułów na stronie.

Przeprowadzka ERKON-u do nowej siedziby miała miejsce w dniu 21 stycznia. Od tego też momentu zostaliśmy pozbawieni dostępu do internetu. Rozumiemy, że instalowanie nowych przyłączy może potrwać tydzień, ale nie trzy! Takie podejście TP S.A. do całej sprawy, przerosło już nasze wszelkie wyobrażenia o lekceważeniu klienta. Jesteśmy zażenowani zaistniałą sytuacją i panującą w tak dużej firmie, jaką jest Telekomunikacja Polska, biurokracją.

Z drugiej strony należą się podziękowania dla Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, za udostępnienie nam komputera z dostępem do internetu w tym feralnym okresie. Żeby nie pomoc ESWIP, praca redakcji byłaby wręcz niemożliwa.

Mimo tych znacznych utrudnień praca nad najnowszym, podwójnym styczniowo-lutowym, numerem „Razem z Tobą” wre. Jubileuszowy, połączony 100 i 101 numer naszego miesięcznika ukaże się pod koniec lutego. Jako że obchodzimy swoje małe święto znajdziecie w nim wiele atrakcji…

Mamy wielką nadzieję, że od przyszłego tygodnia ERKON uzyska już dostęp do internetu i strona www.razemztoba.pl będzie aktualizowana codziennie, jak to bywało wcześniej. Od przyszłego tygodnia też, dla naszych internetowych czytelników, przygotowaliśmy niespodziankę. O czym mowa, dowiecie się już wkrótce.  Zespół redakcyjny „RzT” Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 790