Włocławek: Teatr zaprasza na Weekend Seniora z Kulturą

Włocławek: Teatr zaprasza na Weekend Seniora z Kulturą
Fot. mat. prasowe

W dniach 1-2 października 2022 r. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego organizuje kolejną edycję akcji Weekend Seniora z Kulturą. W związku z tym, Teatr Impresaryjny zaprasza do zwiedzania placówki oraz udziału w przedstawieniu, które będzie wystawiane specjalnie z myślą o seniorach.

Zwiedzanie budynku Teatru będzie możliwe już 30 września o godz. 10.00 i 12.00. Podczas zwiedzania uczestnicy będą mogli dotrzeć tam, gdzie przeciętny widz na co dzień dotrzeć nie może, a więc m.in. do garderób, zaplecza scenicznego, kulis… i usłyszeć szereg ciekawostek z życia Teatru.

Zwiedzanie jest formą bezpłatną. Informacje i zapisy na zwiedzanie: tel. 54 231 47 60 i 54 231 47 61.

Dnia 1 października o godz. 16.00 w Teatrze zagości spektakl: „I NAM WOLNO ŚPIEWAĆ TEŻ…”- przypominający przedwojenne piosenki kabaretowe, znakomite, literackie teksty. Spektakl okraszony świetnym akompaniamentem pianisty, lekką i zabawną konferansjerką z pełnym kontaktem z widownią, monologami i skeczami… W przedstawieniu wystąpią aktorzy Teatru Rozrywki Trójkąt z Zielonej Góry.

Na tych seniorów, którzy zechcą obejrzeć to niecodzienne przedstawienie w Kasie Teatru czeka niespodzianka – bilety super ulgowe – w cenie 10 zł.

UM Włocławek
Print Friendly, PDF & Email