„Scena przy stoliku” zaprasza

„Scena przy stoliku” zaprasza
Mat. nadesłane

„Scena przy stoliku” zaprasza na ostatnie w tym sezonie teatralnym spotkanie. Na koniec – monodram w wykonaniu Natalii Krystowskiej aktorki Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. W jej wykonaniu – tekst Michała Siegoczyńskiego „…syn”

Jest to psychologiczne studium kobiety, która z miłości utraciła kontrolę nad własnym życiem. Iluzja szczęścia, za którą goniła, spustoszyła dokumentnie jej świat. Dramatyczne fakty mieszają się i doprowadzają do poświęcenia własnego dziecka w walce o ukochanego mężczyznę. Sztuka to opowieść, która jest próbą powrotu, próbą odnalezienia na nowo sensu własnego życia. Oto przed widzami staje naiwna dziewczyna z prowincji, która opowiada o swoim zachłyśnięciu się wielkim miastem i imponującym jej fajną furą chłopakiem.

Mówi z egzaltowaną manierą gości talk-show. Tyle tylko, że w to, co w telewizyjnym programie zazwyczaj jest ładnie opakowaną bajką, wkracza brutalne życie. Ta opowieść nie skończy się szczęśliwie, choć, jak to u Siegoczyńskiego bywa, nic nie jest dopowiedziane do końca.

Na dużą scenę elbląskiego teatru zapraszają organizatorzy – Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu i Elbląskie Towarzystwo Kulturalne.

29 czerwca 2022 r. (czwartek)  godz. 18.00 bilety w cenie 10,00 zł
ETK
Print Friendly, PDF & Email