Piękno na kołach

Piękno na kołach
Fot. Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ

To było wspaniałe spotkanie z paniami, które zdradzały co w życiu jest dla nich ważne, co je napędza, co motywuje, co daje radość.

Ania Rosiak-Walczak w rozmowie z Pauliną, Kasią, Pauliną, Amelią i Ludmiłą. Każdą z Pań pytała o pasje, co daje im siłę i jakie mają cele.

Paulina Kozak wyraża siebie stylem, kocha brokat, który był elementem do odzyskania pewności siebie. Mimo świeżo utraconej sprawności nie widzi wózka, widzi piękną kobietę, która spełnia swoje marzenia. To Wojowniczka!

Katarzyna Błoch wyraża swoje zewnętrzne jak i wewnętrzne piękno poprzez taniec. Emocje, temperament i pragnienia może przekazać poprzez ruch na parkiecie. To część jej życia, to część jej serca.

Ludmiła Kulikowska-Kubiak z każdym dniem kocha życie coraz bardziej. Aktywność to jej drugie imię. Maluje, pracuje, wspierana przez rodzinę i przyjaciół, czeka na nowe wyzwania, które pozwalają jej być sprawczą i sprawną.

Amelia Kuszko, Amelię napędza miłość. Kocha dzieci i dzieli się z nimi swoim ciepłem w Kawiarence Przyjaźni (świetlicy, którą Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ prowadzi dla najmłodszych dzieci z Ukrainy). Uskrzydla ją drugi człowiek, w szczególności jej życiowa miłość Włodek, z którym podróżuje i snuje wiele wspólnych planów.

Paulina Malinowska-Kowalczyk to wszechstronna kobieta, która pełniąc prestiżową i odpowiedzialną funkcję Doradcy do Spraw Osób z Niepełnosprawnością Prezydenta RP, zmienia świat na lepsze. Jest delikatna i silna, jednocześnie ma cudowną rodzinę i łamie stereotypy.

To było bardzo ciekawe, wartościowe spotkanie, przeplatane śmiechem i oklaskami, a chwilami także łzami wzruszenia.

W drugiej części wydarzenia, zaprzyjaźniona z Fundacją PODAJ DALEJ Anna Hamela dała piękny i wzruszający koncert. To prezent na 20 urodziny Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ.

Dziękujemy wszystkim Bohaterkom spotkania i wspaniałym Gosiom oraz Partnerom.

Wydarzenie odbyło się w gościnnych wnętrzach Klubokawiarni NOT w Centrum Kultury i Sztuki Oskard w Koninie w ramach kampanii Konin Miasto Kobiet. A skrzydeł dodawała nam zaprzyjaźniona Marka PRIMABIOTIC.

Za piękne zdjęcia organizatorzy dziękują Przyjaciołom z RBR Fotografia Rudowicz.

– Dziękujemy również Kwiaciarni Stokrotka a także fryzjerom z Zespołu Szkół Technicznych w Koninie oraz makijażystom z WSCKZiU Medyk w Koninie – wskazuje Fundacja PODAJ DALEJ.

Fot. Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ
Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ
Print Friendly, PDF & Email