Migawka. Warsztaty fotograficzne dla seniorów

Migawka. Warsztaty fotograficzne dla seniorów
Fot. Pixabay

Interesujesz się fotografią? Chcesz nauczyć się robić piękne zdjęcia? Klub Aktywnego Seniora działający w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na warsztaty fotograficzne. 26 kwietnia zajęcia odbędą się w siedzibie CSE, czyli w elbląskim Światowidzie.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów, którzy interesują się fotografią, na warsztaty Klubu Aktywnego Seniora. Podczas zajęć podpowiemy, jak te najpiękniejsze, ale ulotne chwile, schwytać na jednym obrazku. Pokażemy, jak w prosty sposób zrobić dobre zdjęcie i cieszyć się wspomnieniami zatrzymanymi w kadrze – informują organizatorzy.

Jak fotografować w plenerze, we wnętrzu, czy podczas różnych ważnych uroczystości? Jak kadrować, jak zrobić dobry portret, jak korzystać ze światła?

– Poznamy funkcje aparatu i wybierzemy się na wycieczki fotograficzne, by przećwiczyć nabyte umiejętności w praktyce. Na koniec przyjrzymy się wykonanym fotografiom i dokonamy wspólnie ostatniego szlifu – czyli obróbki zdjęć – wskazują organizatorzy.

„Migawka. Warsztaty fotograficzne” to zajęcia odpłatne. Ich koszt wynosi 30 złotych za miesiąc. Uczestnicy spotkają się 26.04 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu (godz. 12:00 – 14:00).

Ważne! Przed każdymi warsztatami:

Upewnij się, że bateria aparatu jest w pełni naładowana i że na karcie pamięci jest dużo miejsca (jeśli to możliwe, opróżnij kartę). Przydatne może być również zabranie ze sobą instrukcji obsługi aparatu i kabli do ładowania – na wszelki wypadek!

Migawka. Warsztaty fotograficzne”płatne: 30 zł miesięcznie

  • 26.04.2023 r. – zajęcia praktyczne w CSE „Światowid” – 12:00-14:00;
  • 17.05.2023 r. – zajęcia w terenie – 9:00-12:00;
  • 31.05.2023 r. – zajęcia praktyczne w CSE „Światowid” – 12:00-14:00.

Zapisy i więcej informacji: nr tel. 55 611 20 59,
e-mail: dorota.grabowska@swiatowid.elblag.pl

Print Friendly, PDF & Email