Katowice: Przedłużono termin składania wniosków do Nagrody im. Józefa Kocurka

Katowice: Przedłużono termin składania wniosków do Nagrody im. Józefa Kocurka
Fot. Pixabay

Prezydent Miasta Katowice poinformował o przedłużeniu terminu składania wniosków do 10 grudnia 2023r. o „Nagrodę im. Józefa Kocurka w dziedzinie działalności społecznej” za szczególne zaangażowanie na rzecz mieszkańców miasta Katowice.

Czy znasz osobę, która bezinteresownie działa dla mieszkańców Katowic – prowadzi warsztaty dla dzieci, aktywizuje seniorów, pomaga osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym, dba o bezdomne zwierzęta, chroni środowisko, a może w inny sposób udziela się na rzecz lokalnej społeczności?

Jeśli tak, to nie zwlekaj! Rola społeczników pełniących tak ważną pracę na rzecz swojej społeczności jest niezwykle cenna i zasługuje na docenienie.

Nabór wniosków w ramach konkursu o Nagrodę im. Józefa Kocurka w dziedzinie działalności społecznej za szczególne zaangażowanie na rzecz mieszkańców miasta Katowice prowadzony jest od 1 października i potrwa do 10 grudnia br.

Nagroda zostanie wręczona na corocznym spotkaniu Prezydenta Miasta Katowice z Organizacjami Pozarządowymi.

Nagrodę tą otrzymują społecznicy za swoją bezinteresowną pracę na rzecz mieszkańców miasta już od 2012 r.

Na stronie www.katowice.eu w zakładce Dla mieszkańca/władze miasta/Prezydent miasta/Nagrody Prezydenta/ Nagroda im. J. Kocurka dostępne są wzory wniosków o Nagrodę oraz inne przydatne informacje dotyczące sposobu zgłaszania kandydatów do Nagrody.

W przypadku pytań, wątpliwości UM prosi o kontakt telefoniczny pod nr 32 2593-118 lub mailowy ps@katowice.eu

UM Katowice
Print Friendly, PDF & Email