Katowice: Bezpłatne szkolenia z obsługi smartfona dla seniorów

Katowice: Bezpłatne szkolenia z obsługi smartfona dla seniorów
Fot. Anna Shvets / Pexels

W listopadzie ubiegłego roku w Katowicach zostały uruchomione Punkty Cyfrowego Wsparcia Seniorów. W ramach ich działalności miasto zaprasza na bezpłatne warsztaty z obsługi smartfona.

– W czasie 3 godzinnych zajęć przy kawie i ciastku dowiecie się, jak m.in. obsługiwać smartfon, napisać SMS lub e-maila, wysłać zdjęcia do swoich bliskich, zaoszczędzić na zakupach i wiele innych przydatnych funkcjonalności. Gwarantujemy małe grupy uczestników oraz na czas szkolenia zapewniamy smartfony z systemem Android – informuje UM.

Realizacja projektu jest prowadzona na zlecenie miasta Katowice przez Fundację Klub KONTRA, która zapewnia trenerów posiadających doświadczenie w realizacji prowadzenia szkoleń w obszarze IT.

Szkolenia odbywają się w miejskich jednostkach, m.in. Miejskich Domach Kultury, Dziennych Domach Pomocy Społecznej, Ministerstwie ds. Samotności, czy też w Centrum Organizacji Pozarządowych oraz w Urzędzie Miasta Katowice. Kliknij w szczegółowy harmonogram szkoleń: KLIKNIJ TU i zapisz się pod numerem telefonu 666 668 434.

UM Katowice
Print Friendly, PDF & Email