Zabawa Sylwestrowa w Elblągu

Zabawa Sylwestrowa w Elblągu

„Elbląska Noc Z Gwiazdami” to propozycja Zabawy Sylwestrowej, która odbędzie się na Placu Kazimierza Jagiellończyka 31 stycznia 2009 roku w godz. 22.00 – 1.30. Atrakcjami wieczoru będą konkursy z nagrodami, pokaz sztucznych ogni, a muzyczne przeboje w nowej aranżacji zaprezentuje zespół DOLAROOVA.

Tej nocy zamiast typowej dyskoteki pod gwiazdami, organizatorzy zaproponują wszystkim prawdziwą „Noc Z Gwiazdami”, czyli fragmenty największych i najdroższych koncertów na świecie prezentowanych na dużym ekranie.  

Mega Gwiazdy świata show-buisnessu, wszystkie tej wyjątkowej nocy zgromadzone w jednym miejscu, na jednej scenie w Elblągu. Tym samym odwiedzimy takie miejsca jak Wembley Arena oraz wejdziemy na koncert Simply Red’a  w Royal Albert Hall, na który bilety zostały kompletnie wyprzedane. Podczas imprezy zostanie zorganizowany konkurs taneczny. Nagrody będzie można także zdobyć w konkursie na najlepsze przebranie.

Program imprezy:

22.00 – Powitanie wszystkich gości. Koncerty na ekranie
22.30 – Występ zespołu DOLAROOVA
23.15 – Koncerty na ekranie
23.40 – Konkursy z nagrodami
23.55 – Wideo relacja –„Tak było w zeszłych latach”
23.59 – Powitanie Nowego Roku
0.00  – Widowiskowy pokaz sztucznych ogni  
0.10  – Życzenia
0.15  – Występ zespołu DOLAROOVA

Sylwestra prowadzi Aleksander Wicka – prezenter, radiowiec, dj. Od wielu lat pracuje w mediach. Realizował liczne projekty m.in. dla TVP 1, RMF FM, MTV. W 2004 roku zdobył tytuł najpopularniejszego DJ-a radiowego na Pomorzu. Na scenie niezwykle dowcipny, żywiołowy i spontaniczny.

Organizatorem Zabawy Sylwestrowej jest Urząd Miejski w Elblągu.
  Oprac. JP Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 4703

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.