Wakacyjna Fabryka Talentów

Wakacyjna Fabryka Talentów

W środę, 16 czerwca odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców, którzy zapisali swe dzieci na obóz tańca, pod nazwą ”Wakacyjna Fabryka Talentów”.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w Sali Kameralnej Kina Światowid.

”Wakacyjna Fabryka Talentów” to propozycja dla dzieci na obóz w rytmie tańca.

  – Promyk od 25 lat organizuje obozy taneczne – mówi Marek Kucharczyk z CT Promyk – Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy bezpieczeństwo dzieci,staramy się tak ułożyć program, by był czas i na zabawę, i na naukę tańca. Nad wszystkim czuwają instruktorzy oraz wykwalifikowani opiekunowie.

Atrakcji, oprócz nauki tańca będzie znacznie więcej, m.in. – wycieczki na pola Grunwaldu i do Skansenu w Olsztynku, warsztaty języka angielskiego, olimpiada śmiesznych sportów, dyskoteki, rejs statkiem po Jezioraku, jazda konno, ognisko, kąpiele wodne i słoneczne.
Uczestnicy obozu będą zakwaterowani w pokojach czteroosobowych, zapewniona będzie całodobowa opieka medyczna, cztery posiłki dziennie i ubezpieczenie NW.

– Dobra wiadomość dla rodziców jest taka – mówi Marek Kucharczyk – że działy socjalne firm dofinansowują lub w pełni zwracają koszty związane z pobytem dzieci na obozach tanecznych. Obóz oczywiście zgłoszony jest do Kuratorium Oświaty.

Iława, 11 – 20 lipca 2010r.

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Jantar
Centrum Spotkań Europejskich Światowid

Przedsięwzięcie dofinansowane ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu
www.promyk.elblag.pl
www.jantar.elblag.pl  DS Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 5520