Świąteczne spotkania Elblążan z udziałem policjantów

Świąteczne spotkania Elblążan z udziałem policjantów

Elbląscy policjanci włączyli się do corocznej imprezy Świątecznych Spotkań Elblążan, która odbyła się w miniony weekend na Starym Mieście. Podobnie jak w roku ubiegłym również i w tym dziennikarze, policjanci, strażacy i żołnierze przebrani w stroje mikołajowe wspólnie bawili się z mieszkańcami, rozmawiali i rozdawali smakołyki.

Wspólne Świąteczne Spotkanie Elblążan to pomysł pracowników Urzędu Miejskiego w Elblągu. Powoli staje się ono miejską tradycją. Podzielona na dwa dni impreza corocznie przyciąga na elbląską starówkę całą rzesze mieszkańców, których w tym roku nie wystraszył nawet siarczysty mróz. Były tradycyjne potrawy, jasełka, życzenia, spotkania, koncerty, przejażdżki bryczką, otwarty plener plastyczny. W drugi dzień imprezy była wigilia i łamanie się opłatkiem z udziałem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Jana Styrny i Prezydenta Elbląga Henryka Słoniny oraz koncerty kolęd i pastorałek.

Źródło: KMP Elbląg  Red. Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 4730