Sport: Pobiegną, by pomóc ludziom po amputacjach

Sport: Pobiegną, by pomóc ludziom po amputacjach

7 miast, 16025 uczestników, 77 beneficjentów i 1019216 złotych – to bilans ubiegłorocznej edycji Poland Business Run, największego charytatywnego biegu biznesowego. Liczby są dowodem na to, że wysiłek włożony w niesienie pomocy bardzo się opłaca. A jak będzie wyglądała tegoroczna edycja biegu?

W tym momencie, na 9 dni przed startem, na bieg zapisało się 20800 uczestników. Poświęcą swój czas i energię, by wspomóc ludzi po amputacji. 3 września wystartują w Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Gdańsku i Wrocławiu.

Dochód z biegu charytatywnego będzie przeznaczony na zakup protez (lub innego zaopatrzenia ortopedycznego) oraz rehabilitację, które pozwolą  ludziom z dysfunkcjami ruchu normalnie żyć i spełniać marzenia.

Ludzie biorący udział w Poland Business Run biegną dla podopiecznych Fundacji PBR, ale też dla lokalnych stowarzyszeń i, od niedawna, dla żołnierzy, którzy zostali ranni w trakcie misji.

Osoby, które nie mogą wziąć udziału w biegu lub chcą w większym stopniu udzielić pomocy potrzebującym, mogą przyłączyć się do akcji Pomagam Bardziej.

O szczegółach akcji i charytatywnego biegu biznesowego można przeczytać TUTAJ

  MSz Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 16293 

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.