Promocyjne ceny biletów na Baltic Cup

Planujesz wybrać się na tegoroczny Baltic Cup, który odbędzie się 19-21 października? Skorzystaj z okazji i zakup bilety po promocyjnej cenie. Oferta jest ważna do 15 września lub wyczerpania puli biletów.

Międzynarodowy Festiwal Tańca „Baltic Cup” to jeden z największych międzynarodowych turniejów tańca w regionie Morza Bałtyckiego. Jego pomysłodawcą był Norweg Tor Floysvik, który skupił wokół tej idei partnerów
z Polski, Szwecji, Litwy. Gospodarzem pierwszego pucharu Bałtyku był Elbląg. I od kilkunastu lat Festiwal organizowany jest w Elblągu przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Tancerzy oceniać będzie międzynarodowe jury uznane w świecie tanecznym. Podczas Festiwalu będziemy gościć sędziów z Włoch, Niemiec, Estonii, Rosji, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Szwecji, Białorusi, Norwegii, Danii i innych krajów.

Festiwal spośród innych wyróżnia jego oprawa – muzyka podczas Gali finałowej jest grana na żywo przez 30 osobową Orkiestrę Filharmonii z Grodna z towarzyszeniem wokalistów, a w pokazach prezentują się gwiazdy światowego formatu (w 2010 roku byli to drudzy wicemistrzowie świata par zawodowych w tańcach latynoamerykańskich Franco Formica i Oksana Lebedev oraz Teatr Ruchu OCELOT, w roku ubiegłym z pokazem rock’n’roll’a akrobatycznego wystąpili Anna Miadzielec i Jacek Tarczyło, zdobywcy Pucharu Świata, uczestnicy 3 edycji programu ”Mam talent”).

Bilety na Międzynarodowy Festiwal Tańca „Baltic Cup” można kupić w kasie CSE „Światowid” w cenie promocyjnej do 15 września lub do wyczerpania ilości biletów promocyjnych.

Cena promocyjna wynosi 20 złotych. Cena biletu po okresie promocyjnym – 30 zł. Cena biletów do stolika nie podlega promocji i wynosi: 70 zł.   Edyta Jasiukiewicz Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 8252