Konkurs POLA NADZIEI przedłużony!

Konkurs POLA NADZIEI przedłużony!

Termin nadsyłania plakatów na konkurs plastyczny „Pola Nadziei 2010”, z 1 kwietnia został przesunięty na 9 kwietnia. Również finał konkursu, który miał odbyć się 18 kwietnia na Placu Jagiellończyka, odbędzie się tydzień później, tj. 25 kwietnia.

-Nagrody będą atrakcyjne! – zapowiada Anna Podhorodecka z elbląskiego hospicjum. Finał, podczas którego wręczymy nagrody zwycięzcom, będzie miał miejsce 25 kwietnia na Placu Jagiellończyka. Zbierzemy tego dnia kilkanaście tysięcy żonkili, z którymi, na kwestę do miasta i hipermarketów pójdą wolontariusze.  

– A na Placu od rana trwać będą występy artystyczne dzieci i młodzieży, odbywać się będą różnego rodzaju konkursy. Dzieci będą mogły malować kredą po chodniku, uzyskać żonkilowy rysunek na twarzy, wziąć udział w konkursie sprawnościowym organizowanym przez WORD (z nagrodami). Po Placu będą chodziły „żywe żonkile”, już dziś zapraszamy – zachęca Anna Podhorodecka.

Hospicjum w szczególny sposób zachęca szkoły do włączania się w akcję (wolontariusze, kwesty, występy artystyczne, etc.).- Bardzo potrzebujemy wolontariuszy, w tej sprawie prosimy o kontakt z Urszulą Osińską nr tel. 055 2396156 (51) – informuje koordynator akcji.

W zeszłym roku w kwestach udział wzięło ok. 200 wolontariuszy, w tym roku potrzebujemy ich jeszcze więcej. Głównie na kwesty 18 i 25 kwietnia w hipermarketach KAUFLAND i CARREFOUR oraz na terenie miasta.

  AŚ Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 3499

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.