Zagłosuj na elbląski program

Zagłosuj na elbląski program
Mat. prasowe

Miasto Elbląg znalazło się w drugim etapie konkursu pn. „Zdrowy Samorząd 2023”. Organizatorzy konkursu docenili elbląską akcję szczepień dla seniorów przeciw pneumokokom.

Na Portalu Samorządowym dostępnym TUTAJ zaprezentowano programy zdrowotne z 22 samorządów, które przeszły do drugiego etapu konkursu. To właśnie spośród nich Rada Konsultacyjna wybierze laureatów. Zgodnie z regulaminem zostaną przyznane nagrody w trzech kategoriach: Zdrowa Gmina, Zdrowy Powiat, Zdrowe Województwo.

Informacje o elbląskim programie dostępne są TUTAJ.

Program profilaktyczny przeciwko zakażeniom pneumokokowym dla mieszkańców Elbląga powyżej 65 roku życia jest w całości finansowany z budżetu Gminy Miasta Elbląg. Łącznie, w ciągu 4 lat trwania programu, zaszczepiono 835 osób za kwotę 252.620 zł.

Do 15 lutego, do godz. 12.00 trwa głosowanie, a samorząd który otrzyma najwięcej głosów (klików) zostanie uhonorowany nagrodą specjalną od czytelników portalu Rynek Zdrowia i PortalSamorzadowy.pl.

Zachęcamy do głosowania!

Nagrody zostaną oficjalnie wręczone podczas uroczystej gali 9 marca, w trakcie VIII Kongresu Wyzwań Zdrowotnych w Katowicach (9-10 marca 2023 r.).

UM Elbląg
Print Friendly, PDF & Email