Wrocław: PWr gra z WOŚP

Wrocław: PWr gra z WOŚP
Fot. Politechnika Wrocławska

Lot szybowcem, wizyta w inżynierskim escape roomie i nowoczesnym Centrum Symulacji Medycznej, a także unikalny zestaw gadżetów. Politechnika Wrocławska zaprasza na aukcje w ramach 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W niedzielę (28 stycznia), zbiórka będzie prowadzona pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Pozyskane środki posłużą wyposażeniu szpitalnych oddziałów pulmonologicznych, zarówno tych dziecięcych, jak i dla dorosłych. Zakupiony zostanie sprzęt do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc.

Politechnika Wrocławska specjalnie na WOŚP przygotowała dziewięć licytacji:

Aukcje kończą się we wtorek (30 stycznia), o godz. 17:00.

– Dodatkową, dziesiątą politechniczną aukcję prowadzimy wspólnie z Wrocławskim Centrum Akademickim. Do wylicytowania jest dzień z Kołem Naukowym Solar Boat, które konstruuje łodzie solarne. Będzie można odwiedzić ich warsztat, podejrzeć przy pracy, a także otrzymać gadżety i metalowe serce WOŚP – wyspawane i podświetlone przez zespół – informuje uczelnia.

Dodatkowo PWR Racing Team zaprasza do wspierania WOŚP i wpłat do ich wirtualnej skarbonki. Pieniądze można wpłacać tutaj – KLIKNJ TU.

Radiowe licytacje

Tradycyjnie do zbiórki i promowania akcji na rzecz WOŚP przyłącza się Akademickie Radio Luz, które w dniu finału na 91,6 FM i internecie planuje specjalny program. Reporterzy i reporterki od godziny 16:00 do wieczora będą relacjonować to, co dzieje się we Wrocławiu, a w studiu będą zachęcać do udziału we wszystkich aukcjach.

– U naszych radiowców do wylicytowania jest m.in. możliwość prowadzenia, wspólnie z Zuzą Pawlak, audycji Audiostarter. Czeka także zestaw od kolektywu/labelu SPLOT, a w jego skład wchodzi najnowsza płyta winylowa, koszulka i wlepki oraz plenerowa sesja portretowa. Aukcje Radia Luz znajdują się na oficjalnym profilu rozgłośni na Allegro – wskazuje Pwr.

PWr
Print Friendly, PDF & Email