Ruda Śląska: Wypchnęli z tramwaju niepełnosprawnego. Policjanci szukają sprawców

Ruda Śląska: Wypchnęli z tramwaju niepełnosprawnego. Policjanci szukają sprawców
Fot. KMP w Rudzie Śląskiej

Policjanci z Rudy Śląskiej dążą do ustalenia tożsamości dwóch mężczyzn, którzy 11 listopada wypchnęli z tramwaju niepełnosprawnego mężczyznę. W wyniku upadku pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń głowy i przebywa w szpitalu. – Apelujemy do świadków, ale także do osób rozpoznających sprawców o kontakt z rudzkimi policjantami. Gwarantujemy anonimowość! – przekazali policjanci.

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w sobotę 11 listopada, w tramwaju linii 9, na przystanku Wirek-Katowicka. Śledczy z Komisariatu Policji II w Rudzie Śląskiej na podstawie nagrania z kamery monitorującej tramwaj ustalili, że sprawcami byli dwaj mężczyźni, których wizerunki publikujemy poniżej.

Fot. KMP w Rudzie Śląskiej

Głównym prowodyrem był mężczyzna w wieku 25-35 lat, ubrany w czarną kurtkę, czarne spodnie, czarne buty z białymi wstawkami. Mężczyzna ten ma charakterystyczne tatuaże na szyi oraz dłoniach. Obaj sprawcy mieli na głowach niebieskie czapki.

Śledczy prowadzący sprawę spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu niepełnosprawnego rudzianina, proszą świadków tego zdarzenia lub osoby mające informacje o sprawcach o informacje poprzez anonimową skrzynkę „Powiadom nas”, bądź kontakt z policjantami komisariatu pod numerem telefonu 47 854 1610.

KMP w Rudzie Śląskiej
Print Friendly, PDF & Email