Łódź: Wieczór z rekinami w Orientarium. Zajrzyj do miejsc niedostępnych na co dzień!

Łódź: Wieczór z rekinami w Orientarium. Zajrzyj do miejsc niedostępnych na co dzień!
Fot. ŁÓDŹ.PL

Medytacja w strefie oceanicznej, wykwintny poczęstunek i wieczorne zwiedzanie niedostępnych na co dzień zapleczy hodowlanych – to tylko część atrakcji zaplanowanych na „Wieczór z rekinami” w Orientarium w Łodzi.

Impreza już w czwartek (18 sierpnia) o godz. 17.30.

Co jedzą rekiny? Jak śpi słoń? Skąd się bierze rafa koralowa? Odpowiedzi na te pytania będzie można poznać podczas niezwykłego wieczoru organizowanego przez Orientarium w Łodzi. Uczestnicy imprezy „Wieczór z rekinami” mogą liczyć na szereg niepowtarzalnych atrakcji – zobaczą m.in. cieszącą się ogromną popularnością pokazową kąpiel słoni indyjskich połączoną z ich karmieniem, zwiedzą także niedostępne na co dzień pomieszczenia zapleczowe, w tym sypialnię największych podopiecznych Orientarium w Łodzi.

Uczestnicy przejdą tunelem oceanicznym podziwiając rekiny oraz płaszczki. Poznają świat oceanu od kuchni – dowiedzą się, co jedzą rekiny oraz jak powstaje rafa koralowa. Wieczorna wycieczka po Orientarium w Łodzi będzie nie lada gratką – to wyjątkowa okazja, aby podejrzeć zachowania zwierząt w chwili, kiedy zapada zmrok.

Zwieńczeniem zwiedzania będzie wykwintny poczęstunek z lampką wina w otoczeniu ogromnych zbiorników z tysiącami różnorodnych ryb.

Ile kosztuje udział? Jak się zapisać?

Koszt udziału w „Wieczorze z rekinami” to 250 zł od osoby. Uczestnikom do lat 18 musi towarzyszyć osoba pełnoletnia (której udział także jest płatny). 

Wejściówki dostępne są w Biurze Obsługi Klienta  Orientarium w Łodzi od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 19:00. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona! O szczegółach wydarzenia przeczytasz na stronie orientarium.lodz.pl

Program „Wieczoru z rekinami” w Orientarium w Łodzi
  • 17:30 – zbiórka przy strefie kas i przejście do Orientarium
  • 17:45 – 18:00 – kąpiel słonia
  • 18:00 – 19:00 – zwiedzanie obiektu z przewodnikami (zakończenie zwiedzania w tunelu oceanicznym)
  • 19:00 – poczęstunek w strefie oceanicznej
  • 21:30 – zakończenie wieczoru
UM Łódź
Print Friendly, PDF & Email