Chcesz mieć psa przewodnika? Zaproszenie na spotkanie

Chcesz mieć psa przewodnika? Zaproszenie na spotkanie
Fot. Pixabay

Chcesz mieć psa przewodnika? Nie wiesz co zrobić? Weź udział w zdalnym spotkaniu, a dowiesz się wszystkiego na ten temat. Wydarzenie odbędzie się 17 stycznia br. o godz. 18.00 na platformie Zoom.

To już jedno z ostatnich spotkań dla osób zainteresowanych tematem psów przewodników. Polski Związek Niewidomych zaprasza wszystkie osoby niewidome i z bardzo poważnymi problemami narządu wzroku, które są zainteresowane posiadaniem psa. 

W trakcie spotkania będzie można się dowiedzieć m.in.:

  • dlaczego warto być posiadaczem psa przewodnika;
  • co trzeba zrobić, aby stać się posiadaczem czworonoga;
  • po co są opracowywane standardy i co zyskamy, wprowadzając je w życie.

Organizatorzy gwarantują również, że odpowiedzą także na wszystkie pytania uczestników. W ramach spotkania odbędzie się także projekcja filmu z audiodeskrypcją, na którym osoby posiadające czworonoga, dzielą się swoimi doświadczeniami. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom w dniu 17 stycznia o godzinie 18.00. Czas trwania ok. 2 godz. Zainteresowane osoby powinny przesłać swoje zgłoszenie do 14 stycznia na adres e-mail: ioptulowicz@pzn.org.pl.

Aby uczestniczyć w spotkaniu należy mieć zainstalowaną aplikację Zoom w komputerze lub na telefonie albo posiadać konto na Zoom. Na dzień przed spotkaniem uczestnicy otrzymają wiadomość z linkiem do spotkania.

Już dzisiaj mogą Państwo obejrzeć spot filmu pod linkiem:

Centrum Rehabilitacji
Instytut Tyflologiczny Polskiego Związku Niewidomych
Print Friendly, PDF & Email