Popłyną po ”Złotą Żabę”

Popłyną po ”Złotą Żabę”
Fot. Adminstrator

Już jutro na krytej pływalni MOSiR o godz. 11.00 odbędą się X Wojewódzkie Zawody Pływackie Uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, o „Złotą żabę”.

Do udziału w zawodach zgłosiły się ekipy: Rynu, Gdańska, Krzywego Koła, Marzęcina, Iławy, Kwidzyna oraz z Elbląga – WTZ „Beniowskiego.” Rywalizować będzie w sumie 31 uczestników niepełnosprawnych intelektualnie w konkurencjach: w stylu dowodnym i grzbietowym oraz w wyławianiu rzutek z wody.

Dotychczas, w poprzednich edycjach, nagrodę główną zdobyły: pięciokrotnie – Warsztat Terapii Zajęciowej w Rynie, trzykrotnie Warsztat Terapii Zajęciowej z Elbląga „Beniowskiego” i jeden raz Warsztat Terapii Zajęciowej w Marzęcinie.

Organizatorami zawodów są: Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszenia „Tacy Sami” w Elblągu, Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Elblągu, Stowarzyszenia Tacy Sami w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.   TM Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 1702

Print Friendly, PDF & Email