Pomóż czworonogom. Wylicytuj zestaw miejskich gadżeów

Pomóż czworonogom. Wylicytuj zestaw miejskich gadżeów

Już w najbliższy weekend Świąteczne Spotkania Elblążan, podczas których będziemy mogli wesprzeć zwierzęta z elbląskiego Schroniska dla zwierząt. Serdecznie zachęcamy do udziału w licytacjach, z których dochód przeznaczony zostanie na zakup klatki weterynaryjnej dla kotów.

Wśród licytowanych przedmiotów znajdą się wyjątkowe zestawy  gadżetów miejskich, które stanowić mogą doskonałą pamiątkę lub świąteczny prezent. W koszu upominkowym znajduje się: ręcznik, filiżanka, korkowe podkładki, figurka Piekarczyka, a także spożywcze specjały – elbląskie śliwki w czekoladzie i kawa w świątecznej puszce. Cena wywoławcza zestawu – 50 zł.

Podczas licytacji, które odbywać się będą na scenie w sobotę w godz. 18.30-18.50 oraz w niedzielę w godz. 14.30-14.50 będzie można również nabyć piękne, miejskie kalendarze ścienne oraz wiele innych niespodzianek. Cena wywoławcza kalendarza –  20 zł.

Przypominamy, że wesprzeć zwierzęta będzie można także podczas kwesty do puszek, prowadzonej przez  pracowników Schroniska, pracowników Biura Prezydenta Miasta i wolontariuszy z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących oraz poprzez dary. Można je będzie przynosić do specjalnie oznaczonego namiotu ustawionego przed Ratuszem Staromiejskim w sobotę i niedzielę (15 i 16 grudnia) od godz. 11 do zakończenia imprezy.

Zwierzaki czekają na:

• dobrej jakości karmę suchą oraz mokrą dla psów i kotów. Zwierzęta przebywające w schronisku w większym stopniu narażone są na różnego rodzaju infekcje i wyziębienie niż psy i koty przebywające w domach, dlatego tak bardzo potrzebujemy dobrej jakościowo karmy
• koce, ręczniki bawełniane
• żwirek dla kotów (chętnie w formie pelletu)
• klatki transportowe dla psów i kotów (różne rozmiary – najlepiej duże)
• smycze, obroże
• szczególna prośba w tym roku dotyczy przekazywania ręczników papierowych, podkładów higienicznych i płynów zawierających chlor (takich jak Domestos), które używane są do dezynfekcji i mycia kojców.

Dodatkową atrakcją zbiórki będzie możliwość kontaktu ze zwierzętami ze schroniska. Ten kontakt szczególnie lubią dzieci, które nie mają swojego zwierzaka. Będzie można podejść do sympatycznego psa, pogłaskać go, zrobić sobie z nim zdjęcie.

Zachęcamy do pomocy, czeka na nią ponad 200 psów i 100 kotów. Zapraszamy na Świąteczne Spotkanie Elblążan!

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.