„Graj w zielone” – ekologiczny rodzinny piknik w Krakowie

„Graj w zielone” – ekologiczny rodzinny piknik w Krakowie

W czwartek, 29 maja, w godzinach 10.00–16.00 w ogrodzie Fundacji na Rzecz Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie przy ul. Ułanów 25 w Krakowie, odbędzie się ekologiczny rodzinny piknik „Graj z zielone”. Impreza to część wspólnej kampanii Wawel Service i Fundacji – „Budujemy z sercem”.

Ekozabawy, ekobudowanie i ekojedzenie, to tylko niektóre atrakcje ekologicznego rodzinnego pikniku „Graj w zielone”, zaplanowanego na 29 maja 2014 r. Wydarzenie organizowane jest przez Fundację na Rzecz Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie w ramach Krakowskiego Tygodnia Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością”.
Rodzinny piknik rozpocznie się o godzinie 10.00 w ogrodzie Fundacji przy ul. Ułanów 25 w Krakowie. W programie przewidziano m.in. występy artystyczne Podopiecznych Fundacji, stoiska ze zdrowymi, ekologicznymi smakołykami, rodzinne gry i zabawy z nagrodami. Do udziału w rodzinnym pikniku ekologicznym organizatorzy zachęcają wszystkich zainteresowanych działaniami proekologicznymi, chcących zdrowo żyć i energooszczędnie mieszkać. Na zaproszenie Fundacji deweloper Wawel Service zaprezentuje ofertę energooszczędnych domów i mieszkań.
Piknik ekologiczny „Graj w zielone” jest częścią Kampanii „Budujemy z sercem”, którą prowadzą wspólnie Fundacja na Rzecz Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie oraz krakowski deweloper Wawel Service. 

  Agata Cygan Wersja archiwalna wpisu dostępna pod adresem: http://razemztoba.pl/beta/index.php?NS=srodek_new_&nrartyk= 11005

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.