115 m kw. na Twój plastyczny pomysł

115 m kw. na Twój plastyczny pomysł

„Środowisko”, to główne przesłanie muralu, który będzie wymalowany na ścianach podziemnego przejścia pieszo-rowerowego przy ul. Lotniczej w Elblągu. Konkurs na projekt muralu, który będzie zajmował około 115 m kw. powierzchni, rusza już dziś – 11 marca.

Organizator konkursu temat „Środowisko” rozumie bardzo szeroko – mieszczą się w nim takie pojęcia jak przyroda, ekologia, miasto, przestrzeń publiczna, ludzie.

Projekty w formie papierowej oraz elektronicznej należy składać w Departamencie Urbanistyki i Architektury UM. Na pomysły plastyków z Elbląga i całej Polski czekamy do 16 maja 2019 roku. Zwycięzca konkursu, którego wyłoni powołana komisja, będzie miał czas na realizację muralu do końca 2019 roku.

Do naszej akcji udało się pozyskać sponsora, który zapewni farby i materiały malarskie, jest nim elbląska firma HONESTO sprzedająca materiały wykończeniowe do wnętrz.

Szczegóły dotyczące konkursu – regulamin wraz z załącznikami – dostępne są w poniższych linkach oraz w zakładce Departamentu Urbanistyki i Architektury UM.

REGULAMIN

LOKALIZACJA MURALU NA MAPIE

PRZEKRÓJ PRZEJŚCIA PIESZO-ROWEROWEGO

KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA KONKURSU

UPOWAŻNIENIE

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.