Wiosenny Aqua Maraton na Dolince

Wiosenny Aqua Maraton na Dolince
Fot. MOSiR

Już niebawem na terenie Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka rozpocznie się wiosenny Aqua Maratonpierwszy w tym roku. To wyjątkowy blok dwugodzinnych ćwiczeń, które zapewniają solidną porcję aktywności przy użyciu hantli czy piankowych makaronów. Start w czwartek, 18 kwietnia, o godzinie 19:30.

Maraton Aqua Fitness to propozycja dla wszystkich – bez względu na wiek czy doświadczenie. Jeśli chcesz poprawić swoją sprawność ruchową, zadbać o kondycję i spróbować czegoś nowego, to jest to idealna okazja. Nie musisz się martwić swoim poziomem zaawansowania, liczą się przede wszystkim chęci i dobra zabawa.

Uczestnicy tego wydarzenia doświadczą atrakcyjnego połączenia elementów fitnessu z niepowtarzalną atmosferą, której towarzyszyć będą kolorowe światła i energetyczna muzyka. Aqua Maraton poprowadzą doświadczeni instruktorzy, których na co dzień możecie spotkać na zajęciach „Aktywuj się z MOSiR-em”. Podczas dwugodzinnego bloku ćwiczeń pójdą w ruch piankowe makarony, hantle i inne akcesoria. Oprócz standardowej gimnastyki wodnej, odbędzie się również Zumba, czyli trening cardio z elementami tańca.

Wejście na Maraton Aqua Fitness kosztuje 30 złotych lub można skorzystać z karnetu na Aqua Fitness.

MOSiR
Print Friendly, PDF & Email