Żywiec: Policjanci spełnili marzenie Krzysia

Żywiec: Policjanci spełnili marzenie Krzysia
Fot. Śląska Policja

Marzenia są po to, aby je spełniać. Z takiego założenia wyszli żywieccy policjanci i postanowili spełnić marzenie Krzysia, który chciałby zostać policjantem. W poniedziałek z okazji jego 18. urodzin złożyli mu wizytę. Były prezenty, radiowóz i Sznupek, ale co najważniejsze Krzysiu miał okazję wyglądać i czuć się jak prawdziwy policjant.

Krzysiu jest podopiecznym fundacji Pomocy Dzieciom w Żywcu. Jego przyjaźń z żywieckimi policjantami trwa już od kilku lat. Gdy tylko policjanci biorą udział w profilaktycznych spotkaniach, festynach czy piknikach, jest tam i Krzysiu, który od zawsze marzy o tym, aby być policjantem.

Przy okazji ostatniej z imprez profilaktycznych policjanci dowiedzieli się od jego opiekunów, że Krzysiu 18 lipca będzie obchodził swoje osiemnaste urodziny. Postanowili więc wykorzystać tę ważną w życiu chłopca datę i zrobić mu prezent. Wspólnie z opiekunami z ośrodka przygotowali przyjęcie urodzinowe. Był tort z radiowozem, przyjaciel Krzysia – Sznupek oraz prezenty. Co najważniejsze Krzysiu mógł przez chwilę poczuć się jak prawdziwy policjant i usiąść za kierownicą radiowozu oraz obejrzeć i przymierzyć elementy policyjnego wyposażenia. Uśmiechom, radości, ale i łzom wzruszenia nie było końca.

Fot. slaska.policja.pl

– Krzysiu z okazji Twoich 18. urodzin życzymy Ci dużo zdrowia, radości, uśmiechu każdego dnia i spełnienia kolejnych marzeń – mówią policjanci.

slaska.policja.pl
Print Friendly, PDF & Email