Zrób wakacyjny blejtram

Zrób wakacyjny blejtram
Fot. mat. prasowe

Lato już za nami… ale wspomnienia z wakacji, jakie wszyscy zachowaliśmy są wciąż żywe i ciągle jeszcze cieszą. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu ma pomysł jak uchwycić i zachować te słoneczne, pełne kolorów i radosnej beztroski chwile. Na warsztatach w „Światowidzie” przygotujecie wyjątkową dekorację!

Jeśli nie wiecie czym jest blejtram to przychodzimy z pomocą. Blejtramem nazywamy krosna malarskie. Mają one postać drewnianej ramy, która służy przy malowaniu obrazów. I taki właśnie wakacyjny blejtram pomoże uporać się z wakacyjnymi pamiątkami, zdjęciami czy pocztówkami, których już nie będziecie wkładać do kartonów schowanych głęboko w szafie. Taka własnoręczna dekoracja może także być idealnym prezentem dla najbliższych.

I takie właśnie blejtramy, inspirowane letnimi klimatami wykonają uczestnicy zajęć z cyklu do it yourself (DIY), które odbędą się w „Światowidzie”. Zajęcia planowane są na piątek 17 września w godz. 17:00 – 18:30, odbędą się w pracowni tkackiej (drugie piętro CSE „Światowid”, bryła C). Organizatorzy zachęcają, aby na zajęcia przynieść dwa lub trzy zdjęcia z wakacji, ewentualnie płaskie pamiątki.

Chętnych CSE „Światowid” zaprasza do zapisów:

tel. 55 611 20 59, e-mail: dagmara.behrendt-nowicka@swiatowid.elblag.pl.

Koszt zajęć 20 zł.

Print Friendly, PDF & Email