Został 1 termin na szkolenie z iPFRON+ (18-19.05)

Został 1 termin na szkolenie z iPFRON+ (18-19.05)
Fot. cottonbro studio / Pexels

Zdobądź wiedzę i umiejętności do sprawnego poruszania się po nowym systemie, dzięki czemu będziesz mógł składać wnioski o dofinansowanie przez Internet. Z tego udogodnienia mogą już skorzystać osoby, które aplikują o wsparcie Funduszu w zakresie dofinansowania do szkolenia z języka migowego i innych środków komunikowania się. Link dostępny TUTAJ.

W ramach projektu „Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych” mamy do przeszkolenia 2000 osób, został już tylko jeden termin, by dołączyć do grona osób, które swobodnie poruszają się po Systemie iPFRON+, zapraszamy!

Szkolenie skierowane jest do ON i osób pracujących na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Zaproponowane przez nas szkolenie jest bezpłatne, dwudniowe, a żeby wziąć w nim udział wystarczy kliknąć w link i wypełnić formularz rejestracyjny dostępny TUTAJ.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:  szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl lub 532 727 025.

Print Friendly, PDF & Email