Zmiana programu XXV Letniego Salonu Muzycznego Bażantarnia 2022

Zmiana programu XXV Letniego Salonu Muzycznego Bażantarnia 2022
Mat. nadesłane

Z przyczyn niezależnych, organizatorzy musieli dokonać zmiany w repertuarze tegorocznego XXV Letniego Salonu Muzycznego. Na najbliższą niedzielę zapowiadany był koncert Krzysztofa Żabka wraz z zespołem. Krzysztofa zobaczycie Państwo jednak nie w odsłonie muzycznej, a scenicznej.

Wspólnie z Beatą Przewłocką zaprezentują tekst Anny Wakulik – ”Dziki Zachód”, który w 2015 r. znalazł się w finale Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej.

Organizatorzy przepraszają za zmianę i zapraszają 14 sierpnia 2022 r. godz. 17.00 do muszli koncertowej w Bażantarni. Rozpoczęcie, zgodnie z zapowiedzią, wystawą rysunku satyrycznego ze zbiorów Ryszarda Wasyluka.

Organizatorem Letniego Salonu Muzycznego jest od 25 lat Elbląskie Towarzystwo Kulturalne, a tegorocznymi Partnerami są Teatr im Aleksandra Sewruka w Elblągu, Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. Karola Wojtyły w Elblągu, PZŁ Oddział w Elblągu, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej.

Patronat medialny: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl, Telewizja Truso TV, RMF Classic współpraca redakcyjna, Stowarzyszenie Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Samorządu Miasta Elbląg i Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

ETK Elbląg
Print Friendly, PDF & Email