Zbierają na sprzęt narciarski dla dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi

Zbierają na sprzęt narciarski dla dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi
Fot. mat. prasowe

Fundacja Aktywni Bez Barier na portalu crowdfundingowym siepomaga.pl utworzyła zbiórkę na zakup sprzętu narciarskiego dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich

– Wielkimi krokami zbliża się sezon zimowy. Zainteresowanie prowadzonymi przez nas projektami przerasta nasze najśmielsze oczekiwania, niestety również możliwości sprzętowe. Prowadzimy zajęcia narciarskie na monoski, a zakup małego kompletu, na który składa się rama, siedzisko oraz kulonarty to koszt ok. 25 tys. zł. Pomóżcie nam uzbierać potrzebną kwotę – apeluje fundacja na stronie siepomaga.pl.

W swojej działalności Fundacja dąży do przełamywania barier, aktywizacji i walki z wykluczeniem społecznym osób z niepełnosprawnościami, szerzenia idei integracji i wolontariatu. Ich programy obejmują atrakcyjne formy rehabilitacji i aktywności fizycznej. Do najważniejszych projektów należy pierwszy i jak do tej pory jedyny w Polsce program sportów wodnych i zimowych dla dzieci, obejmujący m. in. naukę narciarstwa wodnego na specjalnie adaptowanym sprzęcie oraz program nauki narciarstwa alpejskiego na monoski.

Sprzęt narciarski dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich | Siepomaga.pl – KLIKNIJ TU, by przejść na stronę zbiórki.

red
Print Friendly, PDF & Email