Z rekordem w SOSW nr 2

Z rekordem w SOSW nr 2
Fot. Rafał Sułek

Udział Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już tradycją. W tym roku placówka zebrała ponad 10 tysięcy złotych.

Celem 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było zebranie środków na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Podczas wspólnego grania w placówce nie zabrakło magicznych atrakcji, dobrej zabawy i jedzenia, a także emocji towarzyszących występom. Na scenie zaprezentowali się: Zespół Wokalny „Diamenty” z Młodzieżowego Domu Kultury, tancerze z Klubu Jantar – Patrycja Jankowska i Marceli Józefowicz, Kapela z Zespołu szkół Mechanicznych w Elblągu „N. i U.” oraz Krzysztof Skrobotun (pokazy iluzjonistyczne).

– Z oficjalnych informacji uzyskanych od Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu wynika, że zebraliśmy 10592,15 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wystąpili podczas finału WOŚP w naszym Ośrodku. Z serca dziękujemy darczyńcom, którzy datkami, darami, voucherami zasilili konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Bez Was wydarzenie nie byłoby takie piękne! – piszą pracownicy placówki.

Wśród sponsorów, którzy wsparli placówkę w zdobywaniu środków na szczytny cel, można wymienić m.in.: lokalne kawiarnie, restauracje, hotele, hurtownie, salony fryzjerskie i kosmetyczne. Pełną listę darczyńców można znaleźć na stronie Ośrodka.

Print Friendly, PDF & Email