Wyśpiewać marzenia...

Wyśpiewać marzenia...
fot. zrzutka.pl

Kamil Czeszel, to młody i utalentowany wokalista z Torunia, który występował w licznych programach, konkursach i festiwalach, zdobywając znaczące nagrody i wyróżnienia. Jednym z jego muzycznych pragnień jest aktualnie wydanie własnej płyty. Na ten cel potrzebuje 50 tys zł. W związku z tym, że nie dysponuje takimi środkami, postanowił zawalczyć o swoje marzenia, zakładając zbiórkę na jednym z portali crowdfundingowych.

– Bywają dni gdy ciężko iść, lecz dusza moja zawsze wzlatuje wysoko. Bo to co kocham, to śpiew. To śpiew pozwala poruszać mi się wśród marzeń i gwiazd, unosząc każdą nutę w przestworza. Z dumą mogę więc powiedzieć, że jestem piosenkarzem. Piosenkarzem z wielkimi marzeniami. Z marzeniami o własnej płycie.Chcę śpiewać dla jak najszerszej publiczności – dla fanów, entuzjastów, romantyków, dla wszystkich którym w duszy gra i śpiewa. I tym śpiewem chciałbym się podzielić, wydając własną płytę – pisze Kamil na stronie zrzutka.pl

Kamil występował w licznych programach, konkursach i festiwalach, otrzymując nagrody i wyróżnienia. W programie „Mam Talent” (2016 r.) wykonał utwór Czesława Niemena „Jednego serca”. W telewizyjnej „Szansie na sukces” w 2019 r. z udziałem Jana Borysewicza, gitarzysty i lidera „Lady Pank” zaśpiewał piosenkę „Bo tutaj jest jak jest”, za co otrzymał wyróżnienie.

Kamil jest także laureatem Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, organizowanego przez „Fundację Mimo Wszystko” Anny Dymnej. Wygrał Festiwal piosenką „Ślepa miłość”, która otworzyła mu drogę do Opola. Na Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2020: Debiuty walczył o nagrodę im. Anny Jantar. I wygrał go piosenką „Burze”. W 2021 r. został laureatem nagrody Prezydenta Miasta Torunia w kategorii „Człowiek Kultury roku 2019”.

Link do zbiórki: Kamil Czeszel – pomóż mi spełnić marzenie o własnej płycie | zrzutka.pl

oprac. AG
Print Friendly, PDF & Email