Wyrusz w Ekstremalną Drogę Krzyżową

Wyrusz w Ekstremalną Drogę Krzyżową
Fot. nadesłane

EDK, czyli Ekstremalna Droga Krzyżowa rusza po raz piąty w Elblągu. W tym roku odbędzie się ona w nocy z 12 na 13 kwietnia.

Tak jak w poprzednim roku, zostały przygotowane 4 trasy. Pierwsza  z nich prowadzić będzie przez odcinek 40 km do Archikatedry we Fromborku. Druga do Sanktuarium Jezusa Miłosiernego w Zielonce Pasłęckiej o dystansie 42 km. Trzecia trasa, która mierzy 41 km poprowadzi do kościoła Świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku. Czwarta zaś, o długości 42 km rozpoczyna się i kończy w Elblągu.

Nocna wędrówka rozpocznie się mszą św. o 20.00 w kościele Świętego Brata Alberta (Salwatorianie) ulica Częstochowska 28.
Zapisy trwają, także nie zwlekaj i podejmij wyzwanie już dziś! Wyślij swoje zgłoszenie na www.edk.org.pl lub lub e-mail: elblag.edk@gmail.com. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości pod numerem +48 519 858 899.

EDK to wędrówka w ciszy, która pozwala na przygotowanie się do lepszego i pełniejszego przeżywania wydarzeń Wielkiej Nocy. Tegorocznym tematem przewodnim rozważań będzie „Kościół XXI w.”. Jeśli szukasz swojej drogi do Kościoła, chcesz ją wyremontować lub rozbudować, to wyjdź ze swojej strefy komfortu i rusz z nami! Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie.

Print Friendly, PDF & Email