Wyjedź na mecz siatkówki męskiej

Wyjedź na mecz siatkówki męskiej
Fot. indykpolazs.pl

Fundacja Eisenhowera, która od lat działa na rzecz współpracy osób z niepełnosprawnościami, wykluczonych i sprawnych zaprasza wszystkie placówki wspierające i działające na rzecz osób z niepełnosprawnościami do wspólnego kibicowania męskiej drużynie siatkarskiej Indykpol AZS Olsztyn. Dla chętnych przygotowane są darmowe wejściówki na najbliższe mecze drużyny, w której na pozycji atakującego gra Karol Butryn – reprezentant kadry narodowej.

W ramach wyjazdu na mecz jeden z trzech meczów Indykpol AZS Olsztyn przewidziane jest darmowe wejście na halę, gdzie rozgrywane będzie spotkanie (Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji) oraz możliwość pomeczowego spotkania się z zawodnikami a nawet – przy chęci uczestników, uczestniczeniu w ceremonii powitania zespołów na płycie boiska (wyprowadzenie zawodników przez dzieci).

Oferta skierowana jest do placówek działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami tj. SDŚ, WTZ, CIS, SOSW czy szkół z klasami integracyjnymi. Jednorazowo na mecz może wejść do 18 osób.

W najbliższym czasie mecze, na które można wybrać się wraz z Fundacją Eisenhowera, to spotkania Idykpolu AZS Olsztyn z GKS Katowice (8 października), LUK Lublin (14 października) oraz BBTS Bielsko Biała (29 października). Wszystkie mecze rozgrywane są o 17:30 w Iławskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.

Dojazd we własnym zakresie. Fundacja udostępnia tylko możliwość bezpłatnego wejścia na spotkanie, spotkanie z zespołem lub uczestniczenie w ceremonii powitania zawodników na płycie boiska.

Więcej szczegółów oraz zapisy dostępne pod numerem telefonu 607222600 (Robert) lub poprzez wiadomość na profilu Fundacji na Facebooku.

Więcej informacji o najbliższej działalności Fundacji znaleźć można TUTAJ

Print Friendly, PDF & Email