Wyjątkowy spływ kajakowy

Wyjątkowy spływ kajakowy
Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej

Tegoroczny spływ kajakowy Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej był potrójnie wyjątkowy.

Po pierwsze wzięli w nim udział wyjątkowi ludzie: uczestnicy Fundacji i kadra złożona z pracowników i wolontariuszy. Co ich łączy? Uśmiech i umiejętność przełamywania barier i zamieniania swoich słabości w siłę.

Po drugie był wyjątkowy, bo nie dojechały kajaki… ale dzięki pomocy przyjaciół z Active Fun udało się błyskawicznie wdrożyć plan B.

Po trzecie był wyjątkowy, bo zakończył się dosłownie tuż przed burzą. Wszyscy bezpiecznie wypakowali się z kajaków, a planowany piknik przeniesiono pod dach bezpiecznego i gościnnego Miejskiego Ośrodka Wypoczynkowego „Przystań Gosławice”.

Spływ kajakowy jak co roku był możliwy dzięki wsparciu Miasta Konin. To już taka miła tradycja, która pozwala zwodować bezpiecznie 20 kajaków i podziwiać uroki rzeki Warty, Jeziora Gosławickiego i Wąsowskiego z perspektywy kajaka.

– Wspólnie z Miastem pokazujemy, że niepełnosprawność nie może być przeszkodą w realizacji marzeń, planów i uprawianiu turystyki – mówi Karol Włodarczyk, organizator spływu.

– Za zabezpieczenie spływu dziękujemy ratownikom, strażakom z OSP Cukrownia Gosławice. Za gościnność Przystani Gosławice, za błyskawiczne wdrożenie planu B firmie Active Fun, a za wsparcie finansowe Miastu Konin – zaznacza Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej.

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej
Print Friendly, PDF & Email